loadingimg

Wczytuję dane...
Odkryj Świat Rozkoszy
Sklep www.gingerrose.pl dba w sposób szczególny o kwestie związane z dyskrecją.

Uwaga! Oferta naszego sklepu zawiera produkty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych!

Przechodząc dalej oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i decydujesz się obejrzeć zamieszczoną w sklepie ofertę.

Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią kliknij na przycisk "REZYGNUJĘ"!
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Archiwum
 • 2016
 • 2015

Operacja – powiększanie penisa

 • Jak wiadomo od stuleci, penis jest zawsze bardzo wysoko w rankingu rzeczy dla mężczyzny istotnych.  Według większości facetów, penis powinien być długi, gruby i zawsze gotowy do działania. Czy wiecie, że aż 80 % mężczyzn twierdzi, że ich penisy są za krótkie, a aż 81%, że wielkość penisa ma znaczenie dla partnera seksualnego.

  Czy to aby na pewno prawda?

  Czy wiecie jak kształtują się wielkości fallusów w różnych krajach świata?:)  Poniżej przedstawię kilka wybranych rozmiarów, aby pokazać Wam mili Panowie że Polacy są w tej dziedzinie całkiem wysoko

  1.       Kongo – 17,93 cm

  2.       Sudan – 16,47 cm

  3.       Francja – 16,01 cm

  4.       Włochy – 15,74

  5.       Argentyna – 14,88 cm

  6.       Niemcy – 14,48 cm

  7.       Polska – 14,29 cm

  Lekarze zgodnie twierdzą że to nie wielkość czy kształt penisa są najważniejsze, ale finezja i umiejętność posługiwania się nim.

  Wiadomo jednak, że bez względu na opinie lekarzy, każdy facet marzy o wielkim przyrodzeniu. Co to jednak znaczy? Interesują nas tu oczywiście zwykli faceci, a nie gwiazdy filmów dla dorosłych. Otóż przeciętny penis we wzwodzie ma od 13 do 17 centymetrów. Wielkość  penisa można określić po prostu mierząc go miarką w czasie wzwodu.

  Jeśli wynik nie jest dla Ciebie zadowalający, poniżej przedstawiam kilka możliwości jakie oferuje nasz sklep w tej delikatnej dziedzinie. Wystarczy, że odwiedzisz adres http://gingerrose.pl/powiekszanie-penisa 

   

  Kremy do powiększania penisa – zazwyczaj zwiększają przepływ krwi, co powoduje zwiększenie członka. 


  Pompki do powiększania penisa - I tu wybór jest dość spory, ale i bardzo istotny. Należy pamiętać że tylko dobra jakościowo pompka da nam pełnię satysfakcji. Idąc tym tropem wyróżniamy pompki:

   

  •  Z gumową gruszką – Są to najtańsze pompki. Ich cena wacha się zazwyczaj w granicach 80-120 zł. Składają się ona z cylindra i doczepionej do niego gumowej gruszki. Są one odpowiednie dla osób dopiero rozpoczynających zabawę z pompkami – unikniecie drodzy Panowie zrobienia sobie kilki siniaków – co często zdarza się osobom początkującym w dużo mocniejszych pompkach.

   

  • Pompki tłokowe - Urządzenia te składają się z rączki lub guziczka przyczepionego bezpośrednio do wierzchołka cylindra. Kiedy pociąga się za nie wewnątrz cylindra wytwarzana jest komora próżniowa.

   

  • Pompki wodne – Jedne z najbardziej skutecznych metod powiększania penisa za pomocą pompki. Jednocześnie najbardziej popularne.

   

  Systemy do powiększania penisa – Powodują  powiększenie penisa poprzez naciąganie które powoduje nacisk na tkanki i komórki, które zaczynają się dzielić, a takie działania skutkują powiększeniem penisa.

  Jak sami widzicie w dzisiejszych czasach, nie trzeba poddawać się kosztownym, nieprzyjemnym, i często również nie w 100% bezpiecznym zabiegom chirurgicznym, dzięki którym Wasz członek będzie większy.

  Nad wielkością penisa można pracować w zaciszu własnego domu, zarówno samemu jak i z drugą połówką. Należy jednak pamiętać aby ćwiczenia powiększające penisa wykonywać regularnie i bardzo dokładnie, bo tylko to dam nam oczekiwane efekty.

  Jak zawsze na stronie www.gingerrose.pl znajdziecie najlepszej jakości produkty między innymi do powiększenia penisa.

   

  Zapraszamy!

2016-05-11 22:00:00