loadingimg

Wczytuję dane...
Odkryj Świat Rozkoszy
Sklep www.gingerrose.pl dba w sposób szczególny o kwestie związane z dyskrecją.

Uwaga! Oferta naszego sklepu zawiera produkty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych!

Przechodząc dalej oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i decydujesz się obejrzeć zamieszczoną w sklepie ofertę.

Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią kliknij na przycisk "REZYGNUJĘ"!
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Archiwum
 • 2016
 • 2015

Stymulacja prostaty - metoda na przyjemność, metoda na zdrowie!

 • Stymulacja prostaty - metoda na przyjemność, metoda na zdrowie!
 • Poniższy artykuł kierujemy głównie do mężczyzn, ale zachęcamy również Panie do przeczytania. Przedstawimy w nim najważniejsze fakty odnośnie stymulacji prostaty. Mamy nadzieję, iż przekażemy Wam w ten sposób ciekawą wiedzę na tak ważny temat, jakim jest ta specyficzna technika erotyczna. 

  Stymulacja prostaty służy głównie do celów leczniczych. Potrafi być jednak bardzo przyjemna, dzięki czemu wiele par wykorzystuje ją stricte dla przyjemności. Dlatego zachęcamy do jej stosowania. Podobno niektórzy mężczyźni, potrafią szczytować jedynie podczas masażu prostaty. Czy jest to prawda? Czy się spotkaliście z takim problemem? 

  W pierwszej kolejności sprawdźmy czym jest sama w sobie prostata.  

   

  Prostata czyli tzw. męski punkt G to nic innego jak gruczoł wielkości orzecha włoskiego, mieszczący się bezpośrednio pod pęcherzem moczowym. Prawidłowe działanie gruczołu jest bardzo ważne ze względu na płodność i ogólną kondycję mężczyzny.   

  Masaż prostaty jest skuteczny, ponieważ poprawia przepływ krwi przez gruczoł krokowy, a tym samym obniża napięcie mięśni krocza. Stymulacja prostaty posiada właściwości lecznicze. Należy jednak zaznaczyć, że takie właściwości posiada jedynie tzw. „wewnętrzny masaż prostaty”. Stymulację taką można wykorzystać do zdiagnozowania zapalenia gruczołu krokowego. Wzmaga ona również działanie antybiotyków, co powoduje sprawniejsze leczenie i szybszy powrót do zdrowia. Technikę tą można wykorzystać w przewlekłej fazie zapalenia gruczołu krokowego, aby zmniejszyć ciśnienie w sterczu 

  .   

  Technika ta jest wykorzystywana przez pary podczas igraszek seksualnych. Masaż prostaty przez partnerkę pomaga w erekcji i ejakulacji. Prostatę można stymulować w bardzo prosty sposób - rytmicznie uciskając i masując  z zewnątrz, albo od środka  

  Wykonanie masażu prostaty niekiedy może okazać się dla mężczyzny trudne, jednak jeśli robi to partnerka nie powinno nastręczać to problemu. 

   

   

  Jak zrobić masaż? Poniżej trzy podstawowe punkty które Wam w tym pomogą 

   

   

  1.       Przede wszystkim, najpierw omówcie temat masażu. Bardzo ważne jest aby chciały tego obie strony. Jeżeli już oboje się na to zdecydujecie należy pamiętać aby osoba wykonująca masaż miała czyste ręcę i obcięte paznokcie! 

  2.       W kroku drugim załóż lateksowe rękawiczki, do masażu koniecznie użyj lubrykantu – spacjalne żele analne dostaniecie na http://gingerrose.pl/analne.  Ostrożnie, delikatnie i powoli wprowadź palec do odbytu partnera na ok 5 cm,                  kierując go ku górze – w stronę pępka, do momentu kiedy wyczujesz kulkę wielkości orzecha włoskiego. 

  3.       Bardzo delikatnie masuj prostatę, dbając o to aby partner był w pełni zrelaksowany. 

   

  Masażu prostaty można dokonać również przy pomocy zabawek erotycznych. Należy jednak pamiętać aby były to gadżety stworzone do tego typu igraszek. Używajcie ich zgodnie z przeznaczeniem i za zgodą partnera. Polecamy zapoznanie się z produktami do masażu prostaty na stronie http://gingerrose.pl/masazery-prostaty

   

  Należy pamiętać, iż jeżeli podczas stymulacji prostaty, odczuwamy dyskomfort lub ból, należy natychmiast przerwać stymulację i udać się do lekarza – może to bowiem oznaczać stan zapalny prostaty. 

   

  Masaż prostaty jest jedną z wielu technik erotycznych, które wspaniale oddziałują na nasze zdrowie. Pamiętajmy, że seks to zdrowie. Pamiętajmy również, żeby we wszystkim zachować umiar oraz dbać przede wszystkim o bezpieczeństwo. 

   

  Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych artykułów erotycznych oraz odwiedzenia naszego sklepu erotycznego. W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym wykwalifikowanym personelem. 

2016-04-05 23:09:00